У Житомирі відбулась третя гра 8-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу: перемогла – «Свобода»

27 листопада 2014, 11:31

24 листопада в «Liberty Hall» у Житомирі відбулася 3-я гра 8-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу–2014. Організатори: рекламна агенція «Пропозиція» (реклама на моніторах в маршрутках) та «Liberty Hall». 

Цього дня змагалися колективи:

Кедр

ВО «Свобода»

Земляки

ФК «Чайка»

Баядера

Параход

Полісся

ТОВ «Стоун Сервіс»

У фінал пройшла команда ВО «Свобода» з кількістю балів - 1104 балів. Вітаємо переможців!

Найкращий чоловічий результат у Олександра (ВО «Свобода») - 334 балів (в подарунок - енергетичний напій від «Fitness-Сity» та сертифікат на безкоштовну стрижку від сімейної перукарні «Pirate's Barbershop»).

Найкращий жіночий результат у Юлії та Людмили (ТОВ Стоун Сервіс) - по 162 бали (в подарунок - енергетичний напій від «Fitness-Сity» та сертифікат на знижку від туристичної агенції 4 сезони).

У перерві чемпіонату знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «Країна Вин», турагенції «Чотири сезони», дерев’яних меблів «Промконтракт», таксі «Лідер», Телеконтакту, чаю ТМ «Нyson» та «Острова розваг».

Майже кожен активний учасник отримав у подарунок мінеральну воду Тонус Кислород.

Всі учасники та вболівальники отримали від «Fitness-Сity» Мега Халяву - безкоштовні заняття в спортивному центрі!

Найактивнішою командою цієї гри була обрана команда «Полісся», яка отримала у подарунок квіти від «Greenflora».

Медіа-партнерами проекту виступають: генеральний партнер Житомир.info, сайт 0412.ua, транспортне телебачення в маршрутках міста Житомира, Просто Радіо, «20 хвилин», inzt.net.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі