Суспільство

У двох районах Житомирської області прощаються з загиблими бійцями 30-ї бригади

17 січня 2015, 14:57

15 січня у Коростенському районі поховали бійця Новоград-Волинської механізованої бригади, який загинув на сході України ще у серпні 2014 року. У неділю, 18 січня, у Ємільчинському районі відбудеться прощання ще з одним бійцем цієї ж бригади.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

У День жалоби за загиблими в результаті дій терористів, 15 січня, жителі Коростенського району пережили свою трагедію. У селі Бехи провели в останню дорогу 20-річного Романа Вікторовича Козаренка, який загинув ще в серпні минулого року поблизу села Степанівка на Донеччині.

Роман Козаренко народився 16 червня 1994 року в селі Кам’янка Ємільчинського району, а згодом його сім’я переїхала в село Бехи на Коростенщину. Протягом 2012-2013 років Роман проходив службу в Збройних Силах України, а в березні минулого року був мобілізований в армію.

Роман Козаренко потрапив на схід України в складі 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського.

За інформацією сайту гуманітарної місії «Чорний тюльпан», востаннє Романа Козаренка бачили 8 серпня в районі Степанівки Донецької області. Тоді машина, в якій перебував 20-річний військовий, потрапила під обстріл, хлопця залишили пораненим на місці бою.

Фото з сайту гуманітарної місії «Чорний тюльпан»

18 січня о 13.00 в смт Яблунець Ємільчинського району попрощаються ще з одним героєм – солдатом інженерного полку оперативного забезпечення 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського Олегом Петровичем Банчуком. Військовослужбовець народився 24 жовтня 1986 року. Проживав у селі Слобода Романівська Новоград-Волинського району. У загиблого залишилися батьки, молода дружина та маленький син. 

Фото із соцмережі

Житомир.info

Матеріали по темі