Мер Новограда-Волинського Володимир Загривий написав лист губернатору Сергію Машковському щодо проблем із проводовим радіо.
Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.
«За підписом міського голови направлено лист керівнику оперативного штабу щодо вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій Машковському С. О. в якому йдеться про те, що до Новоград-Волинської міської ради продовжують надходити чисельні письмові і усні звернення щодо незадовільної якості надання послуг філією районного центру телекомунікацій № 212 ПАТ «Укртелеком». При цьому найбільшого невдоволення викликає робота саме проводового радіомовлення», - йдеться у повідомленні.
У райцентрі кількість діючих радіоточок вже скоротилась до мінімуму і продовжує скорочуватись фактично до нуля. На офіційні звернення громадян від керівництва РЦТ № 212 надходить стандартна відповідь: скорочення штату працівників, майже повна відсутність фінансування унеможливлює функціонування проводового радіомовлення. Перспективи покращення ситуації у найближчому майбутньому також відсутні. Заявникам пропонується писати заяви щодо відмови від радіоточок.
«В непростих умовах сьогодення суттєво ускладнюється оперативне оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій та необхідні дії. В першу чергу це стосується осіб похилого віку, інвалідів, соціально незахищених верств. Враховуючи вищезазначене міська рада просить розглянути ситуацію із проводовим радіомовленням на черговому засіданні оперативного штабу та надати містам і районам області рекомендації щодо можливих варіантів інформування населення про надзвичайні ситуації, враховуючи сучасний стан місцевого проводового радіомовлення», - повідомляє міська рада.
Нагадаємо, в жовтні минулого року директор обласного радіо Артур Самарцев говорив, що кількість радіоточок в Житомирській області зменшилась до 30 тисяч, а слухачі перейшов на інші засоби – онлайн та FM.




















