ДОПОМОГА

Червоний Хрест у Житомирі збирає продукти, одяг та гроші для постраждалих від подій на сході України

4 квітня 2015, 10:09

 З 1 квітня по 4 травня 2015 року оголошено Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Здорова нація – 2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста».

Про це повідомляє прес-центр департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

«Мета місячника – привернути увагу суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення та постраждалих від подій на сході України. В ході місячника обласною, міськими і районними організаціями Товариства Червоного Хреста буде проводитись збір продуктів харчування, одягу, грошових надходжень тощо. Усі кошти та натуральна допомога, яка надійде до червонохресних організацій Товариства під час місячника, будуть направлені на надання адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, переміщеним особам, жертвам збройного конфлікту в зоні АТО, в першу чергу дітям та тим, хто втратив здоров’я чи отримав фізичне та психологічне каліцтво», - йдеться у повідомленні.

Представники Червоного Хреста звертаються до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно.

«Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій Землі стане більше! Приєднуйся до нас і творімо добро разом! Якщо Ваші серця небайдужі до чужого горя, надсилайте грошові пожертви на наш розрахунковий рахунок: №26006203962, код 02940173, МФО 380805, банк АТ «Райффайзен Банк Аваль» з поміткою «Пожертви місячника», - закликають представники ТЧХ.

Телефони обласної організації Товариства Червоного Хреста:  42-63-91, 42-63-02. Email: zhit_rc@ukr.net. Адреса: 10003 м.Житомир, вул.Л.Українки, 4. Телефон міської організації Товариства Червоного Хреста: 22-16-50. Адреса: м.Житомир, вул.Котовського, 16.

Адреси міських і районних організацій Товариства Червоного Хреста на сайті обласної організації Товариства Червоного Хреста www.redcross.zt.ua.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі