Події

У Житомирській області директори приватних підприємств "відмили" 610 тис. грн. державних коштів

19 May 2015, 12:07

У Житомирській області приватні підприємства за допомогою фіктивних актів незаконно перерахували на власні рахунки 610 тис. грн.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«У ході досудового розслідування установлено, що директор підприємства з державною часткою власності та керівники двох приватних підприємств, попередньою змовившись, підписали фіктивні акти про надання інформаційних та консультативних послуг, хоча насправді ніяких робіт не виконали. Внаслідок таких незаконних дій на банківські рахунки приватних підприємств перераховано 610 тис. грн., які у подальшому переведено у готівку», - інформує прес-служба обласної прокуратури.

Санкції зазначених статей передбачають покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

«Прокуратурою м. Житомира затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадових осіб підприємств, які підозрюються у вчиненні злочину за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України», - йдеться в повідомленні.

Остаточне покарання визначить суд.

Як повідомляв Житомир.info, у військовому містечку в Житомирській області службовці переплатили за мазут майже 1,5 млн. грн. державних коштів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі