Заступник мера Житомира Євгеній Демчик 13 липня проінспектував ситуацію зі стихійною торгівлею поблизу ринку «Хмільники», що на проспекті Миру.
Про це Євгеній Демчик написав на своїй сторінці у фейсбук.
«Нещодавно до міської ради надійшла скарга від жителів пр. Миру 11, 13 та 17. Громада просила навести лад біля їх будинків, адже майже кожного дня там продавали молочну продукцію. Найнеприємніше, що продавці постійно залишали після себе бруд та сміття», - розповів заступник мера Житомира.
За його словами, підрозділ ДСО (муніципальна міліція) протягом двох тижнів проводив бесіди з продавцями, в результаті чого значна частина з них тепер реалізує свій товар у критому молочному павільйоні ринку «Хмільники».
«Жителів району такі зміни цілком влаштовують, адже на вулиці тепер чисто, а якість продукції під контролем», - відмітив Демчик.
13 липня заступник мера Житомира особисто поспілкувався і з підприємцями, що продають овочі та фрукти біля ринку «Хмільники».
«Вони готові перейти у критий павільйон, якщо їх забезпечать хорошими місцями. В свою чергу директор ринку Тарасун Володимир Анатолійович запевнив, що до 1-го серпня місця знайдуть якщо не у «Хмільниках», то на інших найбільших торгових точках нашого міста. А загалом, поспілкувавшись і з громадою, і з продавцями, розумію, що думки розходяться. Одних усе влаштовує, інші – категорично проти. Головне – це діалог з громадою. Лише тоді можна досягти спільної згоди. І лише тоді у місті буде чисто, а торгівля – законною», - написав на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови.
Як повідомляв Житомир.info, кілька днів тому заступник мера Житомира Євгеній Демчик особисто перевіряв графік руху тролейбусу, який курсує за маршрутом 5а «Панчішна фабрика-Гідропарк».





Фото зі сторінки Євгенія Демчика у фейсбук




















