Події

Житомирські митники виявили партію контрабандних лісоматеріалів, які намагалися вивезти до Туреччини

24 October 2015, 09:12

У ході реалізації Плану проведення операції «Рубіж-2015» фахівці управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Житомирської митниці ДФС виявили порушення митного законодавства при здійсненні експорту лісопродукції.

Про це Житомир.info повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

«Так, під час митного оформлення товару «лісоматеріали пиляні», який намагалося вивезти до Туреччини одне із підприємств, встановлено чотири факти подання митному органу одержаних незаконним шляхом сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів», – йдеться у повідомленні.

За даними фактами у відношенні керівника підприємства-експортера порушено чотири справи про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України.

Товар у кількості понад 120 м/куб. загальною вартістю 288 тис. грн. вилучено.

Наразі у справах про порушення митних правил здійснюється провадження. Дана партія вилученої лісопродукції є найбільшою у поточному році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі