Місто

Дільничні виборчі комісії готові до другого туру виборів мера, - голова Житомирського міськвиборчкому

10 November 2015, 11:20

 У Житомирі дільничні виборчі комісії готові до другого туру виборів мера, який відбудеться 15 листопада.

Про це 10 листопада Житомир.info повідомила голова міської виборчої комісії Тамара Яремчук.

«На другий тур комісії всі створені, 121 комісія. Вчора вони запрацювали: отримали печатки і запрошення виборцям, які потрібно рознести не пізніше, ніж за три дні до дня голосування, до 12 листопада. Бюлетені вже надруковані. Ми утворили нові комісії, в яких рівна кількість представників від двох кандидатів – від Сухомлина і від Цимбалюк, набирали нових людей в комісії», - сказала Тамара Яремчук.

Голова виборчкому зазначила, що на виборчих дільницях 15 листопада можуть бути в якості спостерігачів лише офіційно зареєстровані представники двох кандидатів і громадських організацій.

«Нам дала інформацію про своїх спостерігачів ОПОРА, але небагато, і будуть спостерігачі від кандидатів. По закону, на виборчій дільниці може бути не більше двох представників від одного кандидата», - пояснює Тамара Яремчук.

Вона прогнозує, що підрахунок голосів у другому турі буде значно швидший, районній виборчі комісії планують привозити протоколи у міську комісії вранці 16 листопада.

Нагадаємо, у другий тур виборів мера Житомира вийшли перший заступник мера Сергій Сухомлин (Блок Петра Порошенка «Солідарність») та секретар міської ради Любов Цимбалюк (ВО «Батьківщина»).

Як повідомляв Житомир.info, 12 листопада на телеканалі «Союз-ТВ» Житомирська філія Комітету виборців України планує провести публічні дебати кандидатів, яки вийшли у другий тур.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі