17 листопада судом задоволено клопотання слідчого, погодженого прокуратурою області та обрано запобіжний захід - тримання під вартою особі, яка обґрунтовано підозрюється у сприянні діяльності терористичної організації.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Житомирській області.
«Установлено, що підозрюваний на початку цього року виїхав на тимчасово підконтрольну терористам територію, а саме до Донецька, де був призначений на посаду начальника незаконно утвореного Управління по захисту прав споживачів ДонецькСтандартМетрологія так званої “Донецької Народної Республіки”», – йдеться у повідомленні.
Наразі у кримінальному провадженні за фактом сприяння діяльності терористичній організації за ч. 1 ст. 258-3 КК України триває досудове розслідування.
Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво кримінальному провадженні, хід досудового слідства перебуває на постійному контролі.
Як повідомляв Житомир.info, працівники Служби безпеки України затримала колишнього держслужбовця з Житомира, який співпрацював з терористами «ДНР».




















