Пішов з життя житомирянин, керівник театр-студії «Диваки» Житомирського Центру творчості дітей і молоді Олександр Iгнатов.
Про це 8 грудня 2015 року повідомив користувач соцмережі під ніком Ярослав Берлінон.
«Велика людина пішла з життя... треба в Житомирі йому пам’ятник поставити за багато поколіннь щасливих людей! Iгнатов Олександр Олексійович», - написав він.
велика людина пішла з життя...треба в Житомирі йому пам’ятник поставити за багато поколіннь счасливих людей!Iгнатов Олександр Олексійович
Posted by Yaroslav BerlinOn on 8 грудня 2015 р.
«Я сам тільки дізнався, що він помер ще 21 листопада. Він житомирянин, нікуди не виїжджав. Як мені розповідають, він практично три тижні лежав вдома, не рухаючись, на ліжку, і потім помер. Але це ж так просто не буває, повинна бути судмедекспертиза, якщо не в лікарні, а вдома», - розповів Полівода.
Керівник Центру також повідомив, що Олександр Iгнатов 1959 року народження, росіянин, народився в Озерному, вчився в 17-й школі м. Житомира. Працював худкерівником театру-студії «Диваки» з 1994 року. Театр-студія працювала в стилі майданного театру, в жанрі клоунади, пантоміми, буфонади. «Диваки» - переможці і лауреати багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів театрального мистецтва. Гастролювали в Польщі, Чехії, Словаків, Данії, Голландії, Німеччині, Франції, Австрії, Китаї. Ігнатову присвоєно звання «Відмінник освіти України», був неодноразово нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Житомирської обласної та міської рад.
«Він непогана людина, але йому довелося від нас звільнитися в 2011 році через певні обставини. Після звільнення протягом року чи двох мав кілька годин в одній із шкіл міста», - сказав Микола Полівода.
Він також додав, що після звільнення Олександра Олексійовича театр-студія «Диваки» перестав існувати, хоча в Житомирському Центрі творчості дітей і молоді є гуртки з подібним напрямком роботи - пластика, міміка, акторська майстерність.



Фото надані Миколою Поліводою




















