Політика

Боротьба з гральним бізнесом у Житомирській області почала приносити свої результати, – Павло Дзюблик

11 March 2016, 09:47

Десятки депутатських звернень Павла Дзюблика до поліції, прокуратури, СБУ та відповідних Міністерств України, щодо процвітання забороненого грального бізнесу, дали свої перші результати. Так, нещодавно, працівниками поліції був зроблений рейд по місцях продажу так званих «державних лотерей». У даних закладах, під час обшуку, правоохоронцями було виявлено та вилучено для подальшої експертизи комп’ютерну техніку та документи. 5 закладів «Лото-маркет» у Житомирі припинили свою діяльність до винесення висновків, щодо їх легальності.

Народний депутат України Павло Дзюблик, який у свій час робив перевірку закладів компанії «Національна лотерея»(що є аналогом «Лото-маркету») у місті Коростишеві, наголошує на тому, що боротьба з незаконним бізнесом тільки розпочалася. Відповідно, гральні автомати, які ховаються за назвою «лотерея» та продовжують руйнувати життя людей та їх сімей, не мають права на існування і потребують негайного закриття.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «З приводу того, що відбулося в Житомирі і так само в Коростишеві, то це так би мовити перший крок. Я думаю, що ми виступили каталізатором, який безпосередньо спричинив дії поліції. Щоправда, поки вилучали з іншої компанії, але я думаю, що на основі наших звернень, які ми вже відправили і на Міністерства внутрішніх справ, прокуратуру та СБУ, дійдуть руки і до «Національної лотереї».

Прес-служба народного депутата України Павла Дзюблика

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі