Місто

Мер Житомира підписав розпорядження про місячник з благоустрою

22 March 2016, 09:47

У Житомирі з 29 березня до 29 квітня 2016 року пройде місячник з благоустрою та санітарного прибирання.

Розпорядження №175 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» 21 березня підписав мер Житомира Сергій Сухомлин, - інформує управління по зв’язках з громадськістю міськради.

Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано надати інформацію щодо запланованих заходів до управління комунального господарства.

Згідно з документом, в місті створений штаб з організації і координації робіт з проведення весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста. Особлива увага приділятиметься впорядкуванню кладовищ, братських могил, військових поховань, облаштуванню пам’ятних місць.

«3. Рекомендувати виконавчим органам Житомирської міської ради, керівникам підприємств, організацій, установ, громадських організацій, релігійним конфесіям, власникам житлових будинків, населенню, військовим частинам, дислокованим на території міста:

3.1. Привести у належний стан вулиці, прилеглі, закріплені прибудинкові та виробничі території, зелені і лісові смуги, квітники, береги річок та водойм, парки, сквери, криниці, природні джерела, паркани, зупинки громадського транспорту, дорожні  знаки,  надані в  користування  земельні ділянки, білборди, рекламні вивіски, щити для оголошень, інформаційні тумби, сітілайти, опори по вулицях міста відповідно до балансової належності, тощо, залучивши для цього наявні трудові та матеріально-технічні ресурси», - йдеться у  розпорядженні.

Місячник проведуть з метою очищення території міста після зимового періоду, відновлення благоустрою та озеленення території, підготовка об’єктів міської інфраструктури до проведення загальнодержавних і загальноміських  заходів.

Як повідомляв Житомир.info, у 2015 році місячник з благоустрою у Житомирі розпочався трохи раніше - 19 березня. В лютому 2016 року житомиряни в гумових рукавичках у добровільному порядку чистили електроопори від реклами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі