Культура

Молодь – з любов’ю до України

29 April 2016, 17:54

28 квітня в концертній залі обласного телецентру численні учасники творчого об'єднання «Шоу Сергія Вікторова» зізнавались у коханні рідній державі, адже там з успіхом пройшла традиційна молодіжна громадсько-мистецька акція з символічною назвою «Я люблю Україну свою-2016», присвячена Міжнародному Дню солідарності молоді.

Проведенню заходу сприяли департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, управління культури та управління у справах сім'ї, молоді  та спорту Житомирської міської ради, творчо-мистецький проект «Академія зірок», а також волонтери Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

На початку акції з привітальним словом до юнаків та дівчат звернулись заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута.

«Дві основні ідеї, які має сповідувати справжня українська молодь, поєдналися у основних гаслах сьогоднішнього заходу – любов до України і здоровий спосіб життя. Приємно бачити, як молодь віддається мистецтву. Дивлячись на них, розумієш, що у нашої держави буде гарне і світле майбутнє».

А начальник обласного управління сім'ї, молоді та спорту Світлана Гресь вручила подяки та свідоцтва учасникам конкурсу «Кращий студент України».

Глядачів було вдосталь – концертна зала фіксувала повний аншлаг. Присутні з теплотою сприймали нові та вже добре відомі українські пісні у виконанні солістів Катерини Чумак, Любові Чайки, Антона Лукашика, Євгена Колядюка, Марії Шатило, Юлії Нагорної і багатьох інших. А пісню «Я люблю Україну свою» разом з Марією Ревінцовою співали усі без винятку глядачі та учасники заходу. Свій шлях вирішення актуальної проблеми поширення шкідливих звичок та небезпечних хвороб серед молоді представили у новому танцювальному номері соціального спрямування учасники відомого колективу «T-Squad».

Вагомою частиною заходу стало проведення ІV регіонального фестивалю молодіжних суб-культур «ПОЛІССЯ DANCE-2016», яке було присвячене Міжнародному Дню танцю, що відзначається у всьому світі 29 квітня. Близько півтора десятка колективів з різних куточків Полісся змагались за першість у конкурсній програмі фестивалю. Конкурсні виступи оцінювала професійна суддівська колегія, головувала якою педагог Київського центру хореографії «D.Side», керівник танцювального проекту «Топ Кідз», учасник «Hip-Hop International» у Лас-Вегасі та проекту «Танцюють всі-8» - Ірина Заіченко. Приємно, що перші місця судді віддали  також житомирянам – командам «Funky Bunch» (молоша), «Супер Кідз» м. Малин (середня), «TS-Two» (старша вікові категорії). Переможці отримали шикарні фестивальні кубки, дипломи та винагороди.

З метою виховання любові до рідного краю та його звичаїв, а також запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб, у фойє телецентру відбувся великий соціальний ярмарок, виставка українських поробок ручної роботи, анонімне анкетування, конкурс слоганів і багато іншого.

Отож, молодь почерпнула багато важливої для себе інформації стосовно ведення здорового способу життя. До соціального ярмарку долучились обласний медичний центр здоров'я та спортивної медицини, обласний центр боротьби зі СНІДом, благодійний фонд «Сім'Я Житомир», міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, творча студія «Золоті руки», громадські організації «Милосердя», «Перспектива», Житомирське відділення ЛЖВ та інші.

Наприкінці мистецької акції організатори закликали юнаків та дівчат приєднуватись до численного творчого табору мистецького проекту «Академія зірок», вести здоровий спосіб життя та шукати власний шлях самореалізації насамперед через творчість.

Прес-служба творчого об'єднання «Шоу Сергія Вікторова»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі