Влада

На представленні нового керівника поліції в якості радника міністра МВС буде екс-голова Житомирської облради Віталій Француз

24 травня 2016, 14:31

Екс-голова Житомирської облради Віталій Француз прибув 24 травня у приміщенні ГУ Нацполіції в Житомирській області у якості радника міністра внутрішніх справ України Арсенія Авакова. Свідченням цьому – табличка у президії. 24 травня  тут представлять нового начальника житомирської поліції В’ячеслава Печененка.

У коментарі Житомир.info Віталій Француз повідомив, що він призначений радником міністра МВС на початку року.

«Так, я радник міністра на громадських засадах з початку 2016 року. Мені належить сьогодні бути присутнім на представленні нового керівника ГУ Нацполіції, але представлятиме В’ячеслава Печененка перший заступник глави Національної поліції України Вадим Троян», - розповів Віталій Француз.

Станом на 14.20 представлення нового начальника ГУ Нацполіції в області ще не почалося. У залі присутні громадські активісти, члени громадської ради при ОДА, співробітники ГУ Нацполіції, представники прес-служб державних установ, журналісти.

Нагадаємо, Віталій Француз – полковник міліції у відставці, у 2005 році він звільнився з органів внутрішніх справ. 21 лютого 2014 року обраний головою Житомирської обласної ради.

Детальніше про подію дивіться у відеосюжеті

Як повідомляв Житомир.info, прес-служба житомирської поліції  анонсувала представлення 24 травня о 13.45 нового керівника В’ячеслава Печененка з Дніпропетровська. 23 травня керівник ГУ Нацполіції в Житомирській області Валерій Рудик прокоментував чутки про своє звільнення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі