Події

У Бердичеві судять голову сільради, який виписав собі премію майже на 14,5 тис. грн

23 August 2016, 12:26

Суд визнав винним у скоєнні корупційних дій голову сільської ради Бердичівського району Житомирської області. Держслужбовець незаконно преміював себе майже на 14,5 тис. грн.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Бердичівським міськрайонним судом розглянуто протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про те, що головою сільської ради Бердичівського району незаконно, без рішення сесії сільської ради, отримано премію на суму 14 496 гривень. Рішенням суду посадовця визнано винним у корупційному правопорушенні та призначено адміністративне покарання у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - на суму 5 100 гривень з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з виконанням функції держави або місцевого самоврядування строком на 11 місяців», – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо Житомир.info, суд відбувся наприкінці липня 2016 року, сільський голова подав апеляцію та оскаржує прийняте судом рішення.  

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2015 року у  Житомирській області сільський голова попався на хабарі у 48 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі