Влада

Житомирська облрада оголосила конкурс і шукає директора театру ляльок

21 October 2016, 15:52

Житомирська обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради.

Про це інформує сайт управління культури Житомирської облдержадміністрації.

«У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління, стаж роботи у галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Дата початку формування конкурсної комісії - з дня оголошення конкурсу. Строки проведення конкурсу - не пізніше 2-х місяців з дня оголошення конкурсу.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають у Житомирську обласну раду такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1) та електронну (post@zt.gov.ua) адреси Житомирської обласної ради у встановлений вище строк.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Конкурсний добір проводиться публічно. На засідання конкурсної комісії для публічної презентації кандидатам необхідно підготувати проекти програм розвитку Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради на один і п’ять років. За довідками звертатися за телефонами: 47-51-23; 47-51-24», - йдеться у повідомленні.

Начальник управління культури Житомирської ОДА розповів Житомир.info, що у нинішнього керівника закінчується строк дії договору.

«Зараз театром керує Мисечко Сергій Леонідович. Він гарний керівник і дуже розвинув театр. Він безумовно подаватиме документи на конкурс. У нього закінчується строк дії договору і ми будемо піднімати питання про те, аби йому його продовжили на 5 років», - сказав Юрій Градовський.

Як повідомляв Житомир.info, наш фотокореспондент зазирнув за лашнунки обласного театру ляльок.

 Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі