Влада

Новий начальник управління СБУ в Житомирській області має дві вищі освіти і був учасником АТО

4 травня 2017, 21:10

У Житомирі відбулося офіційне представлення нового начальника обласного управління Служби безпеки України.

Про це повідомляє прес-група управління СБУ в Житомирській області.

«4 травня ц.р. відбулося офіційне представлення нового начальника Управління Служби безпеки України в Житомирській області. Ним, відповідно до Указу Президента України від 03 травня 2017 року, призначено полковника Панасюка Віктора Степановича. Представив нового керівника регіонального органу безпеки заступник Голови Служби безпеки України Михайло Глуговський. У офіційному представленні нового очільника УСБУ також взяли участь керівники Житомирської обласної державної адміністрації та обласної ради, міський голова, керівники прокуратури і Нацполіції регіону. Присутні привітали Віктора Панасюка з призначенням, побажали успіхів і вагомих здобутків на новій посаді та пообіцяли свою всебічну підтримку», - йдеться у повідомленні.

Довідково від СБУ: Панасюк Віктор Степанович народився 5 січня 1968 року на Тернопільщині. Отримав дві вищі освіти – військову та юридичну. У Службі безпеки України з червня 1992 року. За цей час пройшов усі щаблі – від оперативного уповноваженого до начальника Управління, має значний досвід оперативної та управлінської роботи у регіональних органах і Центральному управлінні СБ України, учасник Антитерористичної операції. До призначення обіймав посаду першого заступника начальника Управління СБ України в Житомирській області. Одружений. Виховує двох синів.

Як повідомляв Житомир.info, президент Петро Порошенко 3 травня цього року звільнив Володимира Пахнюка з посади начальника управління Служби безпеки України в Житомирській області та призначив його керівником управління СБУ у Вінницькій області.

Фото УСБУ

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі