![](https://www.zhitomir.info/f/images/2017/05/10/165612/2017-05-10skalelazinnya_11_w440_h290.jpg)
На скелях Житомирської області відбудеться чемпіонат Києва зі скелелазіння серед ветеранів «Пам'яті друзів альпіністів».
Про це 10 травня повідомив сайт 4sport.ua.
«З 3 по 5 червня 2017 на скелях в Денишах (Житомирська область) буде проведено відкритий VII Чемпіонат Києва зі скелелазіння серед ветеранів альпінізму і скелелазіння «Пам'яті друзів альпіністів» на природному рельєфі. Змагання пройдуть в чоловічому і жіночому заліку, в видах лазіння - труднощі і швидкість», - інформує сайт.
Учасники можуть записатися до 25 травня 2017 року.
Як повідомляв Житомир.info, в 2014 році перемогу в чемпіонаті України зі скелелазіння у селищі Дениші здобув житомирянин. У травні 2016 року для житомирян провели майстер-клас для зі скелелазіння та в’язання вузлів.