Влада

Житомирська область пропонує китайським інвесторам проект ювелірного заводу з переробки бурштину

13 червня 2017, 12:38

Інвесторів Китаю цікавлять інвестиційні проекти, які пропонує Житомирська область.

Про це зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол КНР Ду Вей 13 червня під час зустрічі з керівництвом області та міста – інформує прес-служба облдержадміністрації

«Інвесторів цікавлять ті проекти, які пропонує Житомирщина. Зокрема, проект будівництва орендованого житла, інфраструктурні проекти, ювелірний завод з переробки бурштину. Ми переглянемо ваші інвестиційні пропозиції і готові діяти у цьому напрямку та допомагати у розширені співпраці», – сказав Ду Вей.

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич висловив сподівання, що зустріч стане передумовою для посилення економічно-культурної співпраці.

«Скажу прямо: ми, як область, відкрита для інвесторів, передовсім зацікавлені у нарощуванні торговельно-економічного співробітництва і в залученні інвестицій. Сьогодні експортно-імпортні операції із Китаєм складають понад 5% загального товарообороту області. Ми зацікавлені у тому, щоб цей відсоток зростав. Також дуже вдячні за підтримку, у рамках якої наша область отримала 834 шкільних комп’ютери», – зазначив Ігор Гундич.

Крім того, представники Посольства Китаю наголосили, що в рамках 25-річчя співпраці України з Китаєм на Житомирщині можна буде організувати дні китайської культури, а для більш глибокого знайомства китайських інвесторів з пропозиціями Житомирської області запрошують український бізнес активніше брати участь у виставках.

«Після зустрічі з керівництвом області та міста представники Посольства відвідають медичний коледж у Новограді-Волинському, де передадуть благодійну допомогу школам, лікарням у вигляді обладнання та комп’ютерної техніки», - інформує прес-служба ОДА.

На зустрічі крім голови ОДА ігоря Гундича та його заступника Ярослава Лагути також був присутній мер Житомира Сергій Сухомлин та народний депутат від Новоград-Волинського округу Володимир Литвин (група «Воля народу»).

Довідка ОДА: На території області успішно діють 2 підприємства із китайським капіталом – ТОВ «Юнайтед Сістем Адміністрейшн» (оренда нерухомого майна) та ТОВ «Виробниче підприємство "Валс"» (виробництво будівельних металевих конструкцій). За січень-березень 2017 року товарооборот з КНР склав 4,4 млн дол. США.

Фото з сайту ОДА

Як повідомляв Житомир.info, обласна рада створила комунальне підприємство «Надра Житомирщини», яке буде займатися видобувною та геологорозвідувальною діяльністю, зокрема – видобувати бурштин, рішення було ухвалене на сесії облради 25 травня 2017 року.

Житомир.info

Матеріали по темі