Культура

Суддя «Танців з зірками» обиратиме переможців міжнародної хореографічної асамблеї в Житомирі

10 жовтня 2017, 09:27

До 15 жовтня 2017 року триває прийом заявок на міжнародну хореографічну асамблею імені Наталії Скорульської.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

«Під патронатом міського голови м. Житомира Сергія Сухомлина, за сприяння Міністерства культури України, за підтримки Житомирської міської ради та Житомирської обласної державної адміністрації громадською організацією «Центр хореографічного мистецтва ім. Н.Скорульської» 3-5 листопада 2017 року в Житомирі пройде Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської. Цьогорічна Асамблея присвячена 130-річчю від дня народження Михайла Скорульського – українського композитора, піаніста, диригента, педагога, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, батька Наталії Скорульської», - інформує мерія.

За даними прес-служби, в рамках заходу відбудеться Міжнародний конкурс хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської, Міжнародний фольклорний фестиваль ім. Н. Скорульської, Міжнародний хореографічний форум для керівників колективів, майстер-класи ведучих педагогів-хореографів з різних країн світу, перформанс у виконанні учасників Асамблеї на музику М. Скорульського, виступи гостей Асамблеї – артистів Національної Опери України імені Т. Г. Шевченка та інших гостей-учасників з різних країн світу, зустріч з мером м. Житомира, виставка особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських, а також Імпровіз-Батл та Диско-Бал знайомств для учасників Асамблеї.

Голова журі – Прима-балерина Національної Опери України ім. Т. Шевченка, Заслужена артистка України, суддя телешоу «Танці з Зірками» Катерина Кухар.

Багато приємних сюрпризів для житомирян та гостей міста!!!

Прийом заявок триває до 15 жовтня 2017 р.

e-mail: assembly_dance@ukr.net

Нагадаємо, в листопаді 2016 року в Житомирській філармонії імені Святослава Ріхтера пройшла Всеукраїнська хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської, присвячена 70-річчю створення балету «Лісова Пісня» на музику батька балерини Михайла Скорульського і 145-річчю з Дня народження Лесі Українки, а також творчій діяльності уродженців Житомирської області - Михайла та Наталії Скорульських. 5 листопада 2016 року на будівлі Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера  відкрили меморіальну дошку балерині Наталії Скорульській.

Як повідомляв Житомир.info, цього року також планується виставка особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських.

Житомир.info

Матеріали по темі