Культура

Житомирян запрошують на майстер-клас з виготовлення різдвяно-новорічної символіки

10 січня 2018, 11:55

13 січня 2018 р. об 11.00 у Домі української культури (вул. Велика Бердичівська, 61) відбудеться Різдвяно-новорічна зустріч з пізнавально-розважальною програмою для дорослих та дітей.

Про це інформує прес-служба Житомирської міської ради.

«У програмі заходу передбачено проведення свята Маланки й Василя (традиції та звичаї); майстер-класу з виготовлення різдвяно-новорічної символіки; тематичних ігор, вікторин, квестів. Звичаї та обряди відігравали і продовжують відігравати важливу роль в житті українського народу. Виняткову роль має цикл новорічно-різдвяних свят, які відзначалися особливо урочисто. Центральне місце тут займають Святвечір, Різдво Христове, Маланки, Старий новий рік, Василя, Водохреща», - йдеться у повідомленні.

Мета Різдвяно-новорічної зустрічі - ознайомлення гостей із особливостями відповідних українських свят, з їхньою історією та значенням для сучасної культури України. Адже традиційні свята, які поєднали раціональний досвід наших предків, міфологічні, релігійні вірування, є важливим елементом духовності, народної мудрості.

Присутні на святі разом із ознайомленням з історією різдвяно-новорічних свят матимуть змогу особисто взяти участь у виготовленні різдвяної й новорічної символіки, у тематичних іграх, а також вікторинах і квестах.


Фото міської ради

Як повідомляв Житомир.info, 7 січня житомирян запрошували на майдан Корольова святкувати Різдво Христове.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: майстер-клас Маланка свято  
Матеріали по темі