Культура

​Які концерти й фестивалі організують для житомирян за 1,3 мільйона гривень

1 лютого 2018, 15:37

У 2018 році за кошти бюджету в Житомирі реалізуються 12 масових заходів, які стали переможцями щорічного конкурсу соціально-культурних проектів.

Про це 1 лютого повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Найближчим часом на житомирян чекають безліч цікавих подій та заходів. 26 січня в Домі української культури заступник міського голови Матвій Хренов провів засідання конкурсної комісії з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Члени комісії відзначили різноманітність та креативність поданих проектів, загальна вартість яких становить 1 300 000 грн», - інформує мерія.

Прес-служба також зазначає, що громадські організації включені до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 2018 рік, і кожна з них зобов’язана прозвітувати про використані бюджетні кошті та результати проведення свого заходу.

За результатами відкритого голосування члени конкурсної комісії більшістю голосів обрали 12 переможців конкурсу:Таблиця - прес-служба міськради

Як повідомляв Житомир.info, цього річ влада Житомира продовжила до 17 січня прийом заявок на конкурс соціально-культурних проектів, які профінансують з бюджету у 2018 році. Переможцями минулорічного конкурсу стали Ірина Маренкова з фотопроектом «Обличчя Житомира» та фестивалем файних людей «Диводії», Інна Величко з проектом «Археолог – Олег Ольжич», Аліна Івченко з проектом «Відродження Поліського ткацтва», Олег Земнухов з проектом «Фольклорно-етнографічні свята та фестивалі», Ірина Білоус – з фестивалем толерантності, Тамара Мерцедіна зі школою гідів у Житомирі, Влад Малиновський з концерт голландського композитора, володаря премії Канського кінофестивалю Йозефа ван Віссема та Ілля Грицанюк з проектами «Пам’ятаємо історію – маємо майбутнє!», «Видання альбому Світлани Ніконорової», «Фестиваль сучасного етнічного мистецтва «ВулБа ІХ».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс проект фестиваль культура  
Матеріали по темі