Влада

У Житомирі визначили 8 лауреатів всеукраїнської премії імені Івана Огієнка

26 March 2018, 10:41

У Житомирі визначили лауреатів щорічної всеукраїнської премії імені Івана Огієнка. Засідання комітету відбулося 23 березня.

Про це пише прес-служба Житомирської ОДА.

«У 5 номінаціях у нас цього року 8 лауреатів. Разом із членами комітету ми внесли зміни і поділили деякі номінації на двох претендентів, оскільки роботи були дуже потужні», – розповідає в.о. начальника управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

За її словами, урочисте нагородження відбудеться наприкінці квітня. До цього часу виготовлять спеціальні медалі, які отримають лауреати премії.

Лауреатами премії імені Івана Огієнка у 2018 році стали:

Номінація «Література»:

Дячишин Богдан Васильович

Марищенко Ярослав Семенович

Номінація «Наука»:

Деревінський Василь Федорович

Махорін Геннадій Леонідович

Номінація «Освіта»:

Сорока Михайло Михайлович

Сорока Олексій Михайлович

Номінація «Мистецтво»:

Войтенко Валентин Андрійович

Номінація «Громадська, політична та духовна діяльність»:

Мужук Леонід Петрович

Нагадаємо, у 2017 році обласна рада внесла зміни у положення про премію, відповідно до яких лауреати отримуватимуть по 10 тисяч гривень у кожній номінації.

Довідково:

Премія імені Івана Огієнка заснована на вшанування видатного українського вченого-мовознавця, письменника, перекладача, педагога, державного та церковного діяча, уродженця Брусилова Івана Огієнка – митрополита Іларіона (1882-1972 рр.). Премія присуджується за заслуги у розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році претендентів всеукраїнської премії імені Івана Огієнка у 6-ох номінаціях було 17.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: премія ОДА Огієнко  
Матеріали по темі