Культура

​Бажаючих запрошують до житомирського університету на написання «Всеукраїнського правового диктанту»

20 квітня 2018, 17:10

Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує всіх бажаючих взяти участь у «Всеукраїнському правовому диктанті».

Про це 20 квітня Житомир.info повідомив організаційний партнер соціального проекту - Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області.

Для написання "Правового диктанту" треба зареєструватися на сайті: www.vpd.in.ua та 24 квітня о 15:00 прийти до Житомирського національного агроекологічного університету, корпус 4, ауд. 111 (факультет екології і права), координатор проекту на Житомирщині Лілія Пелехата.

«Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України. Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти самих публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України», - інформує організаційний партнер - Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області.

Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов. Участь у «правовому диктанті» безкоштовна.

Як повідомляв Житомир.info, минулорічний «правовий диктант» теж проводили у ЖНАЕУ.

Житомир.info


Теги: правовий диктант  
Матеріали по темі