Суспільство

Фахівці інспектували якість ремонту дороги Житомир – Чернівці: вирізали проби, які перевірять в лабораторії

27 серпня 2018, 09:25

Працівники лабораторії Служби автомобільних доріг у Житомирській області та ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» 23 серпня перевірили якість поточного середнього ремонту шляху Н-03 Житомир – Чернівці.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба САД у Житомирській області.

«На одній з шести ділянок поточного середнього ремонту шляху Н-03 Житомир – Чернівці вже влаштовано 9 кілометрів вирівнюючого шару асфальтобетону, що дозволяє провести роботи з перевірки його складових, товщини та в’язкості. На кожні 3300 квадратних метрів влаштованого дорожнього покриттявідбираються проби (пасочки із застиглого та ущільненого асфальту), які перевіряються в лабораторії. Попередні результати перевірки проб - розмір відповідає вимогам, решта результатів - за тиждень», - поінформувала прес-служба САД.

Підрядні компанії, які виконують ремонт, - ТОВ «ШБ «Альтком» та ПП «Автомагістраль». Усього до кінця року заплановано відремонтувати 6 ділянок від Житомира до Чуднова загальною протяжністю 34,7 км з обсягом фінансування 297 517,6 тис. грн, - уточнює прес-служба.

Роботи з поточного середнього ремонту національного шляху державного значення Н-03 Житомир-Чернівці тривають на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області та відповідно до затвердженого Урядом Переліку об’єктів капітального та поточного середнього ремонту загального користування державного значення, що виконуються за бюджетні кошти.

Нагадаємо, підрядник розпочав ремонт дороги Народичі–Малин у Житомирській області через село Базар, а до 1 вересня 2018 підрядник має повністю здати відремонтовану дорогу по вулиці Перемоги в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт яма  
Матеріали по темі