Суспільство

Більше половини жителів Житомирської області уклали декларації з лікарями

10 вересня 2018, 17:52

Щодня кількість підписаних декларацій між пацієнтами та лікарями зростає. Так, на Житомирщині свого лікаря вже обрали майже 620 тисяч пацієнтів.

Про це 10 вересня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

В ОДА нагадують, що до Національної системи охорони здоров’я «eHealth» приєдналося 59 медичних закладів області та 827 лікарів. «Житомирщина впевнено тримається серед лідерів за темпами підписання декларацій. Станом на 10 вересня 2018 року 620 тисяч 688 пацієнтів вже обрали свого лікаря, а це більше 50% від всього населення області», - акцентують в ОДА.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що усі декларації єдиного зразка, які підписують жителі області, знаходяться в електронному варіанті у загальній електронній системі «eHealth». Лише після того, як медпрацівник введе дані в електронну систему, декларацію роздруковують і перевіряють правильність даних. Тоді працівник закладу підтверджує декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 15 серпня 2018 року декларації з лікарями у Житомирській області підписали 46% (548,5 тис.) жителів – область була у п’ятірці лідерів за цим показником.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: декларація лікар сімейний лікар медреформа  
Матеріали по темі