Спорт

Спортсмени Житомирщини вибороли І місце в Україні зі спортивної ходьби

20 March 2007, 15:08

16-17 березня у м. Євпаторії відбулися змагання за програмою Зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби.

Збірну команди Житомирської області представляли 16 спортсменів – вихованців спеціалізованої школи олімпійського резерву з легкої атлетики та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи товариства „Спартак”.

Спортсмени Житомирщини вибороли І загальнокомандне місце , взявши участь у змаганнях на дистанціях 20 км, 10 км, 5 км.

Про це повідомляє управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

На другому місті – збірна Київської області, на третьому – Волинської.

Всього у змаганнях взяли участь команди з 15 областей України.

Вихованець відділення спортивної ходьби школи олімпійського резерву Олександр Грищук виборов срібну нагороду чемпіонату та увійшов до складу збірної команди України для участі у Кубку Європи, що відбудеться у травні 2007 року.