Культура

​Для житомирських бібліотек та архівів за бюджетні кошти куплять 500 книг депутата-свободівця

15 листопада 2018, 12:56

Управління культури та туризму Житомирської ОДА проводить тендер на закупку друкованих видань: 500 книг Махоріна Г.Л. «Українська національна революція 1917-1922 рр» та 500 книг «Реабілітовані історією. Житомирська область» (книга 8).

Оголошення про проведення відкритих торгів від 19 жовтня опубліковане на ProZorro. Очікувана вартість закупівлі становить 227 тис. грн. Аукціон відбувся 7 листопада, наразі очікується рішення про визначення переможця.

Згідно технічних вимог, очікувана вартість книги «Українська національна революція 1917-1922 рр» (на матеріалах Волині, Київщини і Поділля) - 54 грн за екземпляр, книги «Реабілітовані історією. Житомирська область» - 400 грн за екземпляр.

«Оплату вартості товарів покупець здійснює після отримання від продавця всього тиражу книги згідно технічних вимог... Покупець проводить оплату за наданий товар у національній валюті, за умови фінансування з державного бюджету України та наявності асигнувань», - зазначається в проекті договору, що додається до тендерної документації.

Однією з вимог до предмету закупівлі є те, що друковані книги мають бути виготовлені з готового оригіналу макету видавця Євенка О.О., який і є одним з учасників торгів.

В управлінні культури Житомирської ОДА журналісту Житомир.info уточнили, що оголошена закупівля друкованих видань - це намір завершити проект, розпочатий кілька років тому.

«Це незавершені проекти, які розпочаті були задовго до мене. Мова йде про десятитомник, де декількох томів не вистачає. Депутати облради вирішили цей проект завершити. Але виникло питання щодо прозорості, бо задіяні були одні й ті ж люди. Відповідно, ми цей проект вивели на тендер. Незабаром маємо визначити переможця. А ті люди, які працювали раніше над цим проектом, мають передати матеріали і, відповідно, той, хто виграє тендер, і має надати нам ці надруковані видання», - пояснила начальник управління культури і туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва.

За словами Тетяни Парфентієвої, придбані книги мають надійти в бібліотеки області та архів.

«Ці книги мають надійти в бібліотеки, архів. Проект треба завершити, оскільки робота над зібраними прізвищами – це титанічна праця. Там багато такої інформації, яка буде корисною не тільки родинам тих людей, про яких йдеться в книзі, а й взагалі суспільству», - розповіла начальник управління культури і туризму.

Зазначимо, що автором книги «Українська національна революція 1917-1922 років» є депутат Житомирської міськради, секретар фракції ВО «Свобода» Геннадій Махорін.

Як повідомляв Житомир.info, 9 листопада у Житомирі оголосили імена переможців обласного конкурсу «Краща книга року - 2018».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер книга друковане видання Махорін  
Матеріали по темі