Події

Житомирська фірма фігурує у справі про розтрату 1,5 млн грн на чернігівських фонтанах

30 листопада 2018, 12:44

Поліція вважає, що Чернігів переплатив 1,5 млн грн за світломузичні фонтани. У справі фігурує ТОВ «Фонтани України», зареєстроване в Житомирі.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Поліція вважає, що під час виконання робіт з реконструкції фонтанів у Чернігові, підрядник ТОВ «Імперія води Україна» безпідставно включив до актів виконаних робіт обладнання за 1,49 млн грн., яке не купувалося.

«У жовтні 2016 р. управління ЖКГ перерахувало ТОВ «Імперія води Україна» 5 млн грн за реконструкцію фонтанів. В свою чергу, підрядник перерахував на рахунки житомирського ТОВ «Фонтани України» 1,49 млн грн, за нібито поставлене комплектуюче обладнання. Однак, «Фонтани України» не закуповували таке обладнання, у фірми відсутні наймані працівники для його збирання, що може свідчити про фіктивність проведення операції. В подальшому, отримані «Фонтанами України» гроші, були перераховані на рахунки фізичних осіб підприємців, неплатників ПДВ та переведені у готівку», - інформують «Наші гроші».

Таким чином, слідчі вважають, що «Імперія води Україна» безпідставно включило до актів виконаних робіт комплектуюче обладнання, яке не купувалося, завищивши вартість виконаних робіт на 1,49 млн грн.

15 листопада 2018 року суд надав слідчим ГУ ДФС у м. Києві дозвіл на проведення документальної позапланової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства ТОВ «Імперія води Україна» по взаємовідносинам з ТОВ «Фонтани України» у 2016 році.

В інтернеті є інформація про те, що ТОВ «Фонтани України» зареєстроване 11 липня 2016 року в Оболонському районі Києва. 6 лютого 2018 року фірма змінила реєстрацію і відтоді зареєстрована в Житомирі по вулиці Перемоги, 10. У той же день змінився і керівник товариства, ним став Кравченко Юрій Петрович.

Основний вид діяльності ТОВ «Фонтани України» - інші спеціалізовані будівельні роботи.

Як повідомляв Житомир.info, 12 жовтня 2018 року керівнику КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитру Рогожину повідомили про підозру у розтраті коштів підприємства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: наші гроші фонтани поліція суд розтрата  
Матеріали по темі