Влада

Як членів Житомирського виконкому вмовляли дозволити кафе на Михайлівській працювати в нічний час

5 грудня 2018, 18:35

Члени виконкому бурхливо обговорювали проект рішення щодо встановлення нічного режиму роботи кафе «Варенична» та «Sous», що розташовані на пішохідній Михайлівській у Житомирі. Спершу щодо двох об’єктів взявся доповідати директор економічного департаменту міської ради Микола Костриця.

«Перший об’єкт - Михайлівська, 14, українська «Варенична». Зауваження з боку Нацполіції не надходили, зауваження з боку патрульної поліції - не рекомендують встановлювати нічний режим роботи. Оскільки вважають, що це на пішохідній вулиці, є часто певні проблеми, і цей заклад знаходиться в житловому будинку. Денний режим – до 22 години, вони просять до 23-ї години встановити. Всі вимоги по відеокамерах суб’єкт господарювання виконав. Вулиця Михайлівська, 18 - вони просять з понеділка до четверга – з 10-24 години, з п’ятниці по неділю – з 10 до 2 ночі. Цей об’єкт знаходиться в житловому будинку. Це «Sous», новий заклад, кафе», - доповідає директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця.


У той час, як одні члени виконкому були категорично проти нічного режиму роботи закладів на пішохідній вулиці, інші, навпаки, стали на захист підприємців. Підтримала останніх і секретар міськради Наталія Чиж.

«Відбуваються дуже цікаві речі. Коли ми говоримо про наповнення бюджету, ми звертаємось до підприємців, ми говоримо, що ми відкриті, що ми хочемо, щоб ви у нас працювали. Коли ми звертаємося до них за допомогою, кажемо: допоможіть місту, бо ви ж наші, ви тут працюєте. То давайте їм якось допомагати вже, це ж кафе», - говорить секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

«Так, але є мешканці, які звертаються колективно потім, і тут потрібно балансувати», - каже заступник Житомирського міського голови Світлана Ольшанська.

Замовити за себе слівце перед членами виконкому прийшли і самі підприємці.

«Ми відкрили цей заклад. Над нами живе три людини. Хлопець підписав, що він не проти, і сім’я, які тут не живуть. Тобто, над нами немає взагалі нікого. У нас стіна півтора метра у старому приміщенні і метрова стіна у новому приміщенні. Виходить, 2 м стіна: ні одна людина, стоячи поруч біля будинку, не почує нашу музику», - розповідає співвласник кафе «Sous» Олександр Михайловський.

Дискусія тривала більш як півгодини й врешті після вмовлянь, разом із тим, обіцянок, що заклад впродовж двох тижнів адаптують і для маломобільних груп населення, члени виконкому, хоч і з другої спроби, однак надали дозвіл кафе «Sous» на нічний режим роботи.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі на пішохідній вулиці Михайлівській відкриваються нові заклади харчування, але магазини «секон-хенд» поки що залишаються.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Костриця Михайлівська виконком кафе  
Матеріали по темі