Місто

30 новорічних парасольок на житомирській Михайлівській почнуть світитися з 13 грудня, – Сергій Ковальчук

12 грудня 2018, 18:06

На Михайлівській у Житомирі закінчують монтувати декоративні парасольки з підсвіткою, які прикрашатимуть головну пішохідну вулицю міста під час новорічних та різдвяних свят. Всього для міста закупили 32 парасолі: 30 планують повісити, ще 2 - є резервними.


Детальніше про нову прикрасу міста 12 грудня розповів директор КП «Міськсвітло» Сергій Ковальчук.

«Арт-інсталяція буде складатися із 30 зонтиків, які мають світлодіодне освітлення із чотирьох кольорів: червоний, зелений, синій та жовтий, а також неонове освітлення, яке вбудоване в ручку й обідок парасольки. Працювати вони будуть у вечірній час. Окрім того, доповненням буде світлова інсталяція на деревах, яка на даний момент працює в тестовому режимі. Сьогодні ми плануємо завершити монтаж, попри несприятливі погодні умови. А завтра (13 грудня) в тестовому режимі будемо їх підключати. Там передбачена досить міцна система кріплення. Там використовується будівельний болт, карабін, спеціальний фіксатор, який фіксує парасольку у одному положенні. Крім того, тросові розтяжки також укріпили на кожну полос додали ще по-одному тросу. Вага однієї парасольки складає не більше 5 кілограмів», - повідомив Сергій Ковальчук.

Вартість 32 парасольок складає 192 тисячі гривень, тобто по 6 тисяч за кожну. За словами директора підприємства, дану цінову пропозиції запропонував житомирським підприємець, і вона була найдешевшою.

«Перед тим, як визначити потенційного продавця, був проведений аналіз ринку. Були надані пропозиції починаючи від 8 тис. 600 грн майже до 15 тис. грн за одну парасольку. Але був знайдений житомирський підприємець, який нам виготовив дану парасольку дешевше. Вартість, в принципі, адекватна, і порівняно з іншими ціновими пропозиціями, досить непогана», - зауважив очільник КП «Міськсвітло».

Як додав директор підприємства, повноцінно інсталяція на Михайлівській запрацює з 19 грудня.

Нагадаємо, договір з постачальником на поставку до Житомира новорічних парасольок уклали 3 грудня 2018 року.

Як повідомляв Житомир.info, до новорічних свят Михайлівську у Житомирі хочуть прикрасити підсвіченими парасольками. У грудні на Михайлівській збираються влаштувати «Казкове Багаття» та провести фестиваль «Різдвяна Панчоха».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ковальчук Михайлівська парасольки  
Матеріали по темі