Місто

​На акції «Знімай хутро назавжди» житомиряни збирали підписи під зверненням до Верховної ради про заборону хутряного виробництва

24 лютого 2019, 14:11

Майже півсотні людей у Житомирі долучилися до Всеукраїнської антихутряної акції «Знімай хутро назавжди». За ініціативи гуманістичного руху UAnimals подібні зібрання проходять у 10 містах України і несуть єдиний – спільний меседж, а саме, закликають відмовитись від натурального хутра, тим самим врятувавши тисячі тварин від болючої смерті.

А щоб акція не залишилась поза увагою влади, у кожному місті організатори мирних протестів збирають підписи під зверненням до Верховної Ради, аби народні обранці врешті підтримали законопроект 10019, який раз і назавжди заборонить криваве хутряне виробництво в країні.

«Сьогодні зібралися активісти, волонтери, небайдужі, громадські організації, які захищають права тварин і борються за чистоту екології. Одним із провідних організаторів є UAnimals, які й закликали до Всеукраїнської акції. Ми проти хутряних ферм, тому що це, у першу чергу, знущання над тваринами, це вбивство тварин. Відомо, що в Україні протягом року вбивають 630 тисяч тварин і це норки, у першу чергу. Я сьогодні прийшла у шубі зі штучного хутра і вона виглядає нічим не гірше від натурального, вона не несе негативної енергетики, бо на мені немає смерті. Ми сьогодні будемо збирати підписи під зверненням до Верховної Ради, щоб внести законопроект про заборону створення хутряних ферм на території України», - розповідає громадський діяч Олена Станішевська.

«Наші гасла: «Твоя шуба перед смертю кричала», «Знімай хутро назавжди», «Давайте зупинимо криваве вбивство», «Житомир - це не помийна яма». Адже це брудне виробництво (ред., хутряні ферми). Якщо вам не шкода тварин, то подумайте про ці відходи, які забруднюють нашу з вами екологію», - додає член ГО «Житомирська міська організація захисту тварин» Юлія Невмержицька.

Як повідомляв Житомир.info, 24 лютого у центрі Житомира проходила антихутряна акція.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хутро ферма тварина акція законопроект хутряна ферма захист тварин  
Матеріали по темі