Влада

Колишній житомирський посадовець став головою Державної служби геології та надр України

29 березня 2019, 10:02

Уряд призначив Олега Кирилюка головою Державної служби геології та надр України.

Таке рішення ухвалили на засідання Кабінету міністрів 27 березня.

«Призначити Кирилюка Олега Васильовича Головою Державної служби геології та надр України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на три місяці», - йдеться у розпорядженні.

Цього ж дня Кабмін звільнив Кирилюка з посади заступника голови Держгеонадр «у зв’язку з переходом на іншу роботу».

Прес-служба Держгеонадр повідомляє, що 12 березня чинний керівник служби Олег Кирилюк виграв конкурс на посаду голови Державної служби геології та надр України. Комісія з питань вищого корпусу держслужби за підсумками конкурсного відбору на посаду голови Державної служби геології та надр України визначила переможцем тимчасово виконуючого обов’язки глави служби Олега Кирилюка.Біографія Кирилюка на сайті Держгеонадр

Олег Кирилюк з серпня 2016 року є власником будинку площею 165,4 кв.м. в селі Оліївка Житомирського району, у Києві з січня 2018 року він проживає у квартирі, яку орендує його дружина.

Нагадаємо, 18 травня 2017 року Олега Кирилюка призначили на посаду заступника голови Державної служби геології та надр України. До призначення на посаду Олег Кирилюк працював начальником управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області. На місцевих виборах 2015 року балотувався до Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка.

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2015 року Кирилюка призначили начальником територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області. Це призначення обурило місцевих активістів і вони принесли в кабінет нового начальника шини.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кирилюк Держгеонадра КМУ  
Матеріали по темі