Культура

У Житомирі симфонічний оркестр Lords of the Sound виконає саундтреки з культових кінокартин

1 April 2019, 11:51

Видатний симфонічний оркестр Lords of the Sound представить свою найпотужнішу та наймагічнішу програму – «Music is Coming».

Музиканти за участю хору виконають музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою.

Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місце казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, котрі не піддаються відомим законам фізики.

Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною. Дух, магічність та потужність закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, виконуючих саундтреки з культових кінокартин:

Гра Престолів, Вікінги, Месники, Чудо-жінка, Аліса в країні чудес, Аватар, Володар перснів, Ван Хельсінг, Хроніки Нарнії, Пірати Карибського моря, Велика стіна та ін.

А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор:

Horizon Zero Dawn, Skyrim, World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher та ін.

Завдяки візуальному супроводу та світловим ефектам кожна мелодія оживе, і в зал стрімко увірвуться небачені фантастичні істоти, а глядачам відкриється невідомий світ, де править магія і чарівництво.

Оркестр LORDS OF THE SOUND вже давно став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни. Потужне об'ємне звучання, неординарні рішення і професійний підхід - головні відмінні риси оркестру.

Тому запрошуємо на концерт «Music is Coming» у світ фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound.

В концерті братимуть участь музиканти оркестру Lords of the Sound та хор.

Соліст: Ярослав Радіоненко.

https://youtu.be/IPmpoaZRzg4

https://youtu.be/kI07z9QuPq0

https://youtu.be/Buxfz1ym6qw

https://youtu.be/vAvvVVzHH30Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі