Фоторепортаж

​Тренування житомирських баскетболісток зі спортклубу «Каліпсо». Фоторепортаж

22 травня 2019, 15:54

Житомирська жіноча баскетбольна команда «Каліпсо» під керівництвом Тетяни Дронової майже щодня проводить 2-годинні тренування. На одне з них, аби поспілкуватися з дівчатами та зробити фото баскетболісток у сукнях, завітала фотограф Житомир.info.

«Дівчата спортивного клубу «Каліпсо» - мої вихованки від спортивної школи ДЮСШ №1. Ми зробили плавний перехід від ВЮБЛ до Вищої ліги. Тобто, до «Каліпсо» входять як дівчата-школярки, так і дівчата-студентки. Тренуємося ми на базі шкіл № 22, 36 та ЖДУ ім. Франка. Наймолодші дівчата 2004 року народження, проте у команді є кілька гравчинь старше 30 років», - розповіла тренер СК «Каліпсо», старший тренер збірної області з баскетболу серед дівчат, старший тренер, викладач відділення баскетболу дівчат Тетяна Дернова.

За словами тренера, тренування проходять майже щодня і тривають вони по 2-2,5 години.

«На початку року більшість тренувань спрямовані на фізпідготовку, координацію рухів, а вже на початку сезону більше працюємо у тактичному та технічному напрямках. Зараз у нас «перехідний» період, більш розслаблений», - додала тренер.

Дівчата, зізнаються, що не зважаючи на велику зайнятість, окрім тренувань, ще намагаються займатися самостійно у вільний час, зранку бігають крос.

Інтерв’ю з тренером житомирського БК «Каліпсо» Тетяною Дроновою читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Каліпсо баскетбол Дронова  
Матеріали по темі