Місто

​Михайлівську прикрасили до святкування першого в Житомирі фестивалю «Дні Японії». Програма

23 травня 2019, 09:31

24-26 травня, з п’ятниці по неділю, в Житомирі вперше відбудеться фестиваль «Дні Японії у Житомирі».

З цієї нагоди пішохідну вулицю Михайлівську прикрасили кульками, національними стягами та прапорами Японії – червоний диск сонця на білому тлі. Парасольки зранку складені.

За інформацією Житомирської міськради, фестиваль передбачає проведення багатьох культурних та розважальних заходів і розміщуватиметься на кількох локаціях у центрі міста – на Михайлівській, в краєзнавчому музеї, кінотеатрі «Жовтень» філармонії та університеті «Житомирська політехніка».

«Фестиваль довго подорожував Україною: був у Львові та Одесі, Дніпрі, Вінниці та Києві. Цього року нарешті і у жителів Житомира буде можливість познайомитися з багатою та загадковою культурою країни сонця, що сходить», - інформує мерія.

Що чекає на гостей фестивалю?

• Концерти японської музики
• Виставки про сучасну та традиційну Японію
• Заняття з японської мови
• Лекції про інновації, туризм, культуру та побут Японії
• Майстер-класи та демонстрації з японських мистецтв
• Окрема освітня програма для місцевих підприємців.
Це та багато інших сюрпризів на «Днях Японії»!

Організатори фестивалю - Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського та Японсько-Українська культурна асоціація JUCA (Японія), Житомирська обласна адміністрація, Житомирська міська рада. Захід пройде за підтримки Посольства Японії в Україні.Нагадаємо, фестиваль «Дні Японії» покликаний ознайомити житомирян та гостей міста з неповторною культурою цієї країни.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017-му Житомир став 21-м містом, у якому відзначили рік Японії в Україні висаджуванням алеї сакур.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Японія Дні Японії фестиваль вул. Михайлівська  
Матеріали по темі