Події

На підприємстві в Житомирській області працівник впав з 9-метрової висоти та загинув

3 червня 2019, 16:03

У селищі Попільня Житомирської області на території одного з підприємств стався нещасний випадок, загинув працівник.

Про це 3 червня інформує прес-служба управління Держпраці у Житомирській області

«Управлінням Держпраці у Житомирській області утворена комісія, яка проводить спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником фізичної особи - підприємця Бірюліної М. О. на території ТОВ «Попільнянський елеватор». 1 червня 2019 року під час виконання робіт по виготовленню металоконструкції на замовлення ТОВ «Попільнянський елеватор» працівник виконавця даних робіт ФОП Бірюліної М. О. впав з висоти близько 9 метрів. Від отриманих травм потерпілий помер на місці події», - йдеться у повідомленні.

Остаточні обставини та причини даного нещасного випадку з’ясовуються комісією зі спеціального розслідування.

Згідно інформації на сайті youcontrol.com.ua, ТОВ «Попільнянський елеватор» займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Як повідомляв Житомир.info, 1 жовтня 2018 року під час ремонту кабіни мостового крана електромонтер Житомирського заводу огороджувальних конструкцій впав з висоти та загинув на місці події. Управління Держпраці у Житомирській області утворило комісію, яка проводила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком. Комісія зробила висновок, що нещасний випадок настав через власну необережність електромонтера.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держпраці Попільня нещасний випадок  
Матеріали по темі