Місто

Житомирський виконком почався з презентації громадського формування «Муніципальна варта»

5 червня 2019, 10:06

Житомирське міське громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Муніципальна варта» презентували членам міськвиконкому.

Презентація проходила 5 червня у сесійній залі міської ради на початку чергового засідання виконавчого комітету.

«Мета громадського формування – допомагати охороняти правопорядок у Житомирі. До участі залучені учасники ООС та АТО, тобто це ветеранська ініціатива», - розповіли на презентації.

Присутнім показали коротку відеопрезентацію, представили керівника, заслухали представників «Муніципальної варти» Києва, які розповіли про те, як починалася їхня діяльність у столиці, як налагоджували співпрацю з владою і визначали напрямки діяльності.

Керувати житомирською «Муніципальною вартою» буде колишній замкомбата 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Віктор Репік, який в серпні 2014 року був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Детальніше дивіться у відеосюжеті

Як повідомляв Житомир.info, 23 квітня 2019 року в міськраді на початку сесії у залі виникла сутичка та штовханина за участі «Муніципальної варти» та «активістів». Тоді ж колишній «айдарівець» Олександр Федосюк (позивний «Бех») представлявся членом штабу громадського формування «Муніципальна варта», яке, за його словами, створене за ініціативи міської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком муніципальна варта 95 бригада  
Матеріали по темі