Влада

На позачерговій сесії Житомирської облради планують розглянути 32 питання, громадськості нагадують про реєстрацію

5 липня 2019, 16:34

Президія обласної ради 5 липня узгодила порядок денний 24-ї позачергової сесії, яка відбудеться 9 липня.

Про це повідомляє прес-служба облради.

На початку засідання президії голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що проведення позачергової сесії викликано необхідністю розглянути звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спецдозволів на користування надрами.

«В обласну раду надійшло 2 звернення Держгеонадр і згідно з законодавством ми маємо розглянути та надати відповідь упродовж 45 днів, інакше буде застосовано принцип «мовчазної згоди». 17 липня – це крайній термін, коли ми маємо надати відповідь. Ще є кілька різних питань, які потребують розгляду на позачерговій сесії», - поінформував депутатів Володимир Ширма.

Усього на розгляд депутатського корпусу вноситься 32 питання, з переліком можна ознайомитися тут.

Також облрада нагадує, що триває реєстрація громадськості для присутності та виступів на 24-й (позачерговій) сесії обласної ради, яка відбудеться 9 липня.

«Представники громадськості, які виявили бажання бути присутніми та виступити на сесії обласної ради, мають подати заявки на ім’я голови обласної ради для виготовлення тимчасової перепустки. Заявку можна відправити на електронну адресу обласної ради: post@zt.gov.ua або принести особисто в каб. 115, майдан ім. С.П. Корольова,1. Прийом заявок та видача тимчасових перепусток відбуватиметься до 18 год. 8 липня», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, голова облради Володимир Ширма 1 липня підписав розпорядження про скликання позачергової сесії Житомирської обласної ради.

Житомир.info

Теги: облрада сесія  
Матеріали по темі