Влада

​Для шкіл Житомирської області куплять 760 комп’ютерів за 10,5 млн грн

9 липня 2019, 15:00

Управління освіти і науки Житомирської ОДА купує для шкіл області 759 комплектів персональних комп’ютерів.

Про це йдеться в тендерній документації, опублікованій на ресурсі ProZorro.

Тендер профільне управління ОДА оголосило наприкінці травня 2019 року, в подальшому вносились зміни до тендерної документації. Відтак, планується придбати 759 комплектів комп’ютерного обладнання, до складу яких входить системний блок, монітор, клавіатура, миша та програмне забезпечення. Очікувана вартість закупівлі становила 10 млн 626 тис. грн. Планується, що придбані комп’ютери надійдуть замовнику до кінця жовтня 2019 року.

На аукціоні, який відбувся 8 липня, участь взяли три фірми: ТОВ «ЕМЕНС», ТОВ «НВП «Енглер» та ТОВ «ЕЛІМ». У ході електронного аукціону ТОВ «ЕМЕНС» знизило свою первинну пропозицію до 10 млн 515,9 тис. грн (13 тис. 855 грн - за один комплект), яка виявилась найвигіднішою на торгах. Тож станом на 9 липня саме ця фірма очікує рішення тендерного комітету про визнання її переможцем аукціону.У тендерній документації наводиться перелік органів управління освітою на місцях, куди мають надійти нові комп’ютери.

ТОВ «ЕМЕНС», за даними ресурсу УouСontrol, зареєстроване 7 місяців тому в Києві. Основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля. Керівником та засновником фірми зі статутним капіталом в 50 тис. грн є Чечина-Дмитренко Наталя Вікторівна.

Згідно даних ресурсу clarity-project.info, за час свого існування ТОВ «ЕМЕНС» стало переможцем у 147 закупівлях та підписало 141 контракт на загальну суму 115,3 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, навесні 2019 року Міністерство освіти і науки повідомляло, що кожна п’ята школа в Житомирській області – без інтернету, тож Уряд виділив кошти на забезпечення шкіл комп’ютерами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: комп'ютер школа управління освіти  
Матеріали по темі