Культура

У Житомирі презентують книжки про Чорнобильську та Іловайську трагедії

16 липня 2019, 13:12

У Житомирі найближчими днями відбудуться презентації двох книжок – про Чорнобильську та Іловайську трагедії.

17 липня в музеї космонавтики ім. С. П. Корольова відбудеться презентація книги відомого українського письменника Володимира Шовкошитного «Чорнобиль: я бачив».

«В книзі автор описує посекундно аварію на ЧАЕС, етапи її ліквідації і 33 роки життя після Чорнобиля, починаючи від переддня аварії і до сьогодення. Розвінчується безліч міфів, породжених, зокрема, і серіалом від HBO "Чорнобиль"», - йдеться в анонсі заходу.

Початок – о 19:00 год.

18 липня в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича відбудеться презентація книги Романа Зіненка про Іловайську трагедію «Війна, якої не було».

«Друзі, запрошую на презентацію книги неординарної людини, бойового побратима, добровольця полку “Дніпро-1” Романа Зіненка “Війна, якої не було” (частина друга)у м. Житомирі. Усім, кому болить і не відпускає тема Іловайської трагедії, напередодні 5- річниці тих подій, - у цій книзі зібрана найбільш повна на сьогодні і реальна картина бойових дій під Іловайськом», - презентує захід начальник обласного управління Нацполіції Вячеслав Печененко.

Початок – о 12:00 год.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: книга презентація  
Матеріали по темі