Місто

«Бджологради Житомирщини» мають намір провести ярмарок на Михайлівській

1 серпня 2019, 12:06

На пішохідній вулиці Михайлівській у Житомирі планують провести ярмарок, ініційований ГО «Бджологради Житомирщини».

Проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про погодження проведення ярмарку в м. Житомирі» опублікували на сайті міськради 1 серпня.

«Погодити громадській організації «Бджологради Житомирщини» (далі – організатор ярмарку) організацію проведення ярмарку з продажу продукції бджільництва із правом залучення суб’єктів господарювання (далі – учасників ярмарку) 09 серпня 2019 року з 9.00 год. до 22.00 год. (виділено редакцією) без права реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, за виключенням реалізації напоїв медових, на території вул. Михайлівська», – йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, 16 серпня 2018 року на майданчику біля кінотеатру «Жовтень» у Житомирі проходив обласний ярмарок меду. Організаторами були Житомирська ОДА та ГО «Бджологради Житомирщини».

Як повідомляв Житомир.info, V Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» 15-19 серпня 2019 року хочуть провести на вулиці Михайлівська в Житомирі. Хоча раніше, починаючи з 2014 року, фестиваль проходив в літньому театрі «Ракушка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мед ярмарок «Бджологради Житомирщини» бджільництво  
Матеріали по темі