Україна

Турчинов назвав Балогу “рупором саботажу”. А вже в середу візьмуться за губернаторів

12 травня 2008, 13:44
Перший віце-прем\'єр-міністр Олександр Турчинов запевняє, що уряд подолає інфляцію і забезпечить економічну і політичну стабілізацію в країні.
 

Про це він заявив в інтерв\'ю журналістам у понеділок, повідомляє прес-служба БЮТ.

\"Щодо інфляції - це найсерйозніша проблема, над вирішенням якої працює уряд. Незважаючи на те, що темпи інфляції в країні зменшуються, все одно тут є дуже серйозний напрямок для роботи\", - зазначив Турчинов.

Перший віце-прем\'єр вважає, що для подолання такого явища, як інфляція, свої зусилля мають поєднати влада та опозиція.

Натомість, за словами Турчинова, уряд зіштовхується з саботажем своєї роботи, зокрема, з боку місцевих адміністрацій. \"Ми вважаємо, що якраз пан Балога є рупором саботажу. Мета таких як Балога - якомога скоріше звалити уряд, але це залишиться тільки їхньою мрією. Цього не відбудеться\", - запевнив перший віце-прем\'єр.

\"Уряд працює і забезпечить економічну і політичну стабілізацію в країні\", - наголосив він.

При цьому Турчинов нагадав про відповідальність керівників місцевих адміністрацій, які не справляються як зі зростанням заборгованості по заробітній платі, так і з роботою щодо обмеження цін. Перший віце-прем\'єр також нагадав, що в середу на засіданні уряду планується розглянути питання щодо відповідальності низки губернаторів за незадовільний економічний стан в регіонах.

 http://www.expres.ua

Матеріали по темі