Влада

Конкурс Житомирської облради: директорами трьох комунальних закладів галузі культури рекомендують призначити нинішніх в.о.

7 September 2019, 11:27

В обласній раді конкурсні комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 6 вересня розглянули кандидатури на посади директорів трьох закладів у галузі культури: комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» та комунальних установ «Житомирський обласний центр народної творчості» і «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр».

Про це 6 вересня повідомляє пресслужба облради.

«Кожна комісія спочатку розглянула відповідність поданих документів затвердженим кваліфікаційним вимогам. Після чого відбувались співбесіди з кандидатами. Претенденти коротко поінформували про власний досвід роботи, мотивацію обійняти посаду та презентували проєкти розвитку комунальних закладів», - йдеться у повідомленні.

За результатами засідань конкурсних комісій на вакантні посади рекомендовано:

КП «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» - Ольгу Хмельницьку;

КУ «Житомирський обласний центр народної творчості» -Альону Сердечну;

КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» -Василя Кравчука.

Погоджені кандидатури будуть внесені на розгляд постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань та на завершальному етапі – на розгляд сесії.

Онлайнтрансляцію засідання конкурсних комісій можна переглянути на сайті обласної ради у рубриці «Прямі трансляції».

Зазначимо, що всі рекомендовані на посади даний час виконують обов’язки керівників зазначених закладів: Василь Кравчук – з 13 квітня 2018 року; Ольга Хмельницька – з 11 вересня 2018 року; Альона Сердечна – з 8 січня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, конкурс на посади керівників трьох комунальних закладів галузі культури Житомирська обласна рада оголосила в липня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада комісія вакансія  
Матеріали по темі