Суспільство

В Житомирській філії UA: Суспільне мовлення – нова продюсерка

8 жовтня 2019, 13:31

За результатами відкритого конкурсу на посаду продюсера Житомирської філії UA: Суспільне мовлення обрано Тамілу Бутко.

Про це 8 жовтня повідомляє пресслужба ПАТ «НСТУ».

«Таміла Бутко в журналістиці з 1997 року. Починала як редакторка на FM-радіостанції «Житомирська хвиля» Житомирської ОДТРК. 2005 року очолила інформаційну службу цієї радіостанції, одночасно працюючи над виготовленням новин, була випусковою редакторкою, робила репортажі з подій, проводила інтерв’ю, мала власні проєкти, серед яких «Мистецькі щоденники «Пісенного спасу», «Театральна вітальня» тощо. Управлінський досвід здобула на посадах заступниці директора й директорки радіо «Житомирська хвиля», продюсерки Бюро новин та лінійної продюсерки радіо Житомирської філії UA: Суспільне мовлення. Має дві вищі освіти за спеціальністю «Історик, викладач» та «Менеджер-економіст»», - йдеться у повідомленні.

Таміла Бутко розповіла про свої завдання та творчий досвід.

«Завданням продюсера я бачу насамперед виготовлення якісного телерадіопродукту. Ми як регіональний представник Суспільного маємо й надалі здобувати довіру та прихильність глядача й слухача, підтримувати на гідному рівні наш репутаційний рейтинг. До роботи намагаюсь ставитися творчо, тут стає в пригоді мій акторський і режисерський досвід у телевізійній команді КВН «Дівчата з Житомира» та в Польському театрі Житомира», — прокоментувала продюсерка UA: ЖИТОМИР Таміла Бутко.

НСТУ нагадує, що конкурс тривав у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відібрав претендентів за поданими документами, а далі з ними проводила співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

«Попередній продюсер Житомирської філії Олексій Гайдучик звільнився 2 вересня за згодою сторін. Він був обраний на відкритому конкурсі в лютому нинішнього року й обіймав цю посаду пів року. Першим продюсером UA: ЖИТОМИР був Володимир Ладижець, який нині працює виконавчим продюсером просвітницького напряму НСТУ», - інформує НСТУ.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2017 року за результатами конкурсу менеджером Житомирської філії Суспільного телебачення став Артур Самарцев, посаду продюсера отримав Володимир Ладижець.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: телебачення Суспільне продюсер Бутко НСТУ ОДТРК  
Матеріали по темі