Місто

​У новій будівлі Житомирського міського центру зайнятості провели «День кар’єри» для старшокласників

19 листопада 2019, 18:15

Презентації спеціальностей, майстер-класи, консультації з фахівцями та фотозони, які пов’язані з вибором майбутньої професії – так у новому приміщенні Житомирського міського центру зайнятості пройшов «День кар'єри». На цей захід 19 листопада завітали понад 300 старшокласників.

«Ми запросили випускників 9-11 класів міста Житомира й Житомирського району та 22 навчальних заклади різного рівня акредитації: університети, коледжі, центри професійно-технічної освіти й інші професійно-технічні навчальні заклади. Ідея сьогодні така, щоб у такий незначний проміжок часу максимально можна було поспілкуватися з приймальними комісіями навчальних закладів, отримати всю інформацію», – розповіла заступниця директора Житомирського міського центру зайнятості Жанна Титаренко.

Крім цього, кожен охочий мав можливість пройти тест на профорієнтацію, дізнатися про цьогорічну вступну кампанію в навчальних закладах та «спробувати на смак» різні професії.

«Ми презентуємо сварочний апарат, це тренажер для того, щоб навчати студентів-першокурсників запалювати дугу. Такий тренажер потрібен, щоб вони не боялися це робити на справжній зварці», – говорить студент Житомирського професійного політехнічного ліцею Сергій Машкара.

«Навчаюсь в центрі профтехосвіти. Зараз роблю фактуру «камінцеву» і паралельно вчу учнів шкіл, як це робити», – каже студент Житомирського центру професійно-технічної освіти Юрій Радомський.

Про особисті враження від «День кар'єри» та, чи дійсно такі заходи допомагають у виборі майбутньої професії, питаємо у самих старшокласників.

«Сьогодні на одній із локацій ми виконували серцево-легеневу реанімацію до приїзду «швидкої». Мені здається, що такі заходи справді допомагають обрати подальшу професію. Особисто я не знаю, що буде завтра, тому не знаю свою майбутню професію», – відповідає школярка Дарина.

«Мені такі заходи допомагають обрати, тому що тут показують професію цілком та її плюси. Я вже брала участь в розборі людини. Ще мені сподобався чай, дуже смачний. Також в поліцію закликали нас, тому сподобалось», – ділиться школярка Анна.

Нагадаємо, відкрили Житомирський міський центр зайнятості 19 вересня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, напередодні відкриття в інтерв’ю, опублікованому на сайті Житомирського обласного центру зайнятості, в.о. директора цієї установи Галина Корінна, розповіла, що окрім надання передбачених законодавством соціальних послуг, на базі новоствореного закладу працюватиме центр розвитку підприємництва, клуб для роботодавців, тренінгові центри для різних категорій відвідувачів.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості Житомир  
Матеріали по темі