Влада

​У Житомирі прем’єр Гончарук оглянув термомодернізований будинок та закликав журналістів розповідати «правильні речі»

31 січня 2020, 14:00

Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука зустріли у Житомирі екскурсією біля термомодернізованого будинку та плакатами проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності. Під час робочої поїздки до Житомира 31 січня глава уряду у супроводі мера Житомира та голови облдержадміністрації оглянув приклад термомодернізації будинку. по вул.Київська, 52/20. В ході спілкування прем’єра з головою ОСББ та місцевими мешканцями свої плакати розгорнули і противники будівництва АЗС на проспекті Незалежності.

За словами прем’єра, уряд бореться із нелегальними заправками. Разом із цим, він пообіцяв звернути увагу на АЗС на проспекті Незалежності.

Після спілкування із людьми прем’єр Гончарук говорив із журналістами, які одразу ж почали ставити запитання про нещодавні скандали, в центрі яких опинився глава уряду. Прем’єр-міністр назвав історії із прослуховуванням кабінетів та заявами одіозних політиків маніпуляціями та боротьбою груп впливу.

«Український уряд працює для того, щоб люди жили краще. Сьогодні сюди я приїхав, щоб подивитись реальні приклади відповідальної поведінки мешканців. Як от цього будинку, наприклад. Вони організувались, ухвалили рішення, що треба термомодернізувати свій будинок для того, щоб платити менше. Як наслідок, вони майже вдвічі платять менше за комунальні послуги, ніж це роблять їх сусіди. Ми будемо робити все, щоб таких людей ставало більше. Щоб комунальні послуги для людей були дешевші і доступні. Це те, на чому ми концентруємось. А на маніпуляції ми не звертаємо уваги», - сказав прем’єр-міністр України.


Гончарук також закликав журналістів розповідати людям «правильні речі».

«На мою думку, це дуже крутий приклад і його потрібно наслідувати. Ви – засоби масової інформації. Ви також частина влади в широкому розумінні цього слова. Доносьте до людей правильні речі. На мою думку, про цей приклад, про цей будинок потрібно зняти окремі і, навіть, не один сюжет. Це приклад того, як відповідальне ставлення людей до своїх осель, до свого будинку робить їх багатшими. Вони внаслідок того, що організувались, обрали достойну людину, економлять вдвічі на комунальних послугах. Я, як прем'єр-міністр, закликаю всіх наслідувати такий приклад. Дивіться на такий будинок, таких будинків в цьому році в Україні стане більше», – сказав Олексій Гончарук.

Після зустрічі на вулиці Небесної сотні прем’єр разом із представниками місцевої влади поїхав оглядати інші об’єкти в Житомирі та проводити нараду з чиновниками, на яку представників медіа не запросили.

Фоторепортаж про те, як прем’єр-міністра Олексія Гончарука зустрічали в житомирському дворі дивіться тут.

Нагадаємо, Візит прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Житомирську область 31 січня почався з огляду п’ятиповерхівки в Житомирі на вул. Небесної сотні, 16.

Як повідомляв Житомир.info, ввечері 30 січня Житомирська ОДА повідомила про акредитацію журналістів на висвітлення візиту прем’єр-міністра Олексія Гончарука, який огляне будинок в центрі Житомира та проведе нараду щодо термосанації житлових фондів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гончарук прем’єр робоча поїздка  
Матеріали по темі