Місто

​У Житомирі відновив роботу м'ясний павільйон на Житньому ринку

5 травня 2020, 18:07

5 травня м'ясний павільйон на Житньому ринку відновив роботу. До відкриття готувались кілька днів, адже на усіх місцях торгівлі мали встановити захисні екрани між покупцями та продавцями.

«Закуповувались матеріали і робили захисні екрани. М'ясний павільйон не заповнений в тому об'ємі, в якому був заповнений до карантину, бо навіть закупити тварин для забою, люди не мають зараз можливостей. Це потрібно декілька тижнів, щоб відновити роботу у повному об'ємі і для того, щоб покупців було більше, має працювати громадський транспорт», - говорить заступник директора підприємства «Житомирський кооперативний ринок» Юрій Прудніков.


Відстань між робочими місцями 3 метри, обов'язкова маска чи респіратор та проведення дезінфекції поверхонь - такі умови для продавців ринку.

«Людей достатньо, мабуть, не всі знають, що ринок відкритий. Торгівля нічого, йде. Всі заскучали за салом», - каже продавчиня Ольга.

«Я взагалі вважаю, що так більш правильно (про захисні екрани), навіть незважаючи на карантин. У нас є дезінфектор, є тряпочки ми все протираємо, ваги і є прибиральниця, вона теж ходить все дезінфікує. Ми частіше, а вони десь раз в дві години чи годину, а ми раз у 10-20 хвилин», - ділиться продавчиня Віта.

Усі продавці у масках, проте деякі без рукавичок, які все ж таки рекомендують надягати.

Контролюють дотриманням санітарних норм на ринках фахівці управління Держпродспоживслужби. За порушення поки що не складають протоколи та не передають матеріали до поліції, а ведуть роз'яснювальну роботу.

«Постановою Кабінету Міністрів, яка була прийнята щодо дозволу на експлуатацію ринків є наявність двох працівників нашої служби, які постійно протягом робочого дня мають знаходитись на територіях агропродовольчого ринку. 2 працівники Держпродспоживслужби протягом дня знаходяться на території ринку. Я скажу вам відверто, що сьогодні ми не ставимо задачу перед собою як служба, щоб когось притягувати до відповідальності. За ці п'ять днів роботи ринків ми обходилися тим, що шляхом попереджень, роботи роз'яснювальної, треба, то самі допомагаємо облаштовувати робочі місця або якщо є критичні місця, які не відповідають, ми просто ринкам рекомендуємо їх не відкривати», - розповідає начальник головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита.

За його словами, звертатимуться до поліції, якщо санітарні норми порушуватимуть систематично. У таких випадках ринок можуть і зовсім закрити.

Наразі у Житомирі працює п’ять ринків: Хмільники, Тетерів (Сінний, -ред.), Житній, Привокзальний та Малинський.

«Мало працювати шість ринків на території Житомира, але Київський ринок, той, що знаходиться в районі вокзалу, не Привокзальний, а Київський ринок не працює, тому що відмовився від вимог і сказав, що це дуже жорстокі вимоги і ми поки будемо готуватися», - зауважує начальник головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита.

Нагадаємо, 1 травня 2020 року «Житній» ринок у Житомирі запрацював після місяця карантину. 29 квітня ринок готувався до відновлення роботи.

Який вигляд мають закриті на карантин житомирські ринки «Житній» та «Сінний» дивіться у відео.

Як повідомляв Житомир.info, 4 травня карантин в Україні продовжили до 22 травня, але перший етап послаблень вже впроваджують. Влада Житомира вирішила трохи послабити карантин в обласному центрі: з 1 травня дозволять працювати перукарням та продуктовим ринкам, а заклади харчування зможуть обслуговувати клієнтів «на винос». З ранку 29 квітня на «Житньому» ринку почали наводити порядок та готуватися до відкриття, а 1 травня частина торговців вже працювали на своїх звичних місцях.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житній ринок карантин м'ясний павільйон продавці  
Матеріали по темі