Влада

Житомирська міськрада заклала в програму 1,3 млн грн на придбання насосу для водоканалу, але гроші поки не виділяють

26 травня 2020, 11:18

В Програмі благоустрою та розвитку комунального господарства Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2022 роки передбачили 1 млн 282 тис. грн на придбання мобільної насосної станції для комунального підприємства «Житомирводоканал».

Питання розглядали на позачерговій сесії міської ради 26 травня.

Комісія з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста рекомендувала передбачити в Програмі кошти у сумі 1 млн 280 тис. грн на виконання заходу щодо придбання мобільної насосної станції для перекачування води з нижнього б’єфу водосховища «Житомирське» у водосховище «Відсічне».

«У нас була ситуація, коли залишалося води на 20 днів, зараз води на 60-70 днів. Насос – це не панацея, можливо, він не знадобиться, але треба бути до цього готовим», - прокоментував пропозицію мер Сергій Сухомлин.

Депутати внесли пропозицію комісії у Програму, але без змін до бюджету, тобто кошти з бюджету на придбання насосу поки не виділяють.

Нагадаємо, 22 квітня керівник КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін розповідав, що придбання третього насоса дозволить тримати необхідний рівень у водосховищі «Відсічне», яке живить Житомир.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці березня 2020 року директор комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрій Нікітін закликав містян ощадливо споживати воду, бо річка Тетерів зневоднена, а рівень водосховища критично малий. Станом на 6 травня тривалі дощі лише трохи підняли рівень води у «Відсічному», але міська влада звертається до керівництва держави щодо допомоги у пошуку альтернативних джерел водопостачання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія водоканал насос водопостачання  
Матеріали по темі