Суспільство

Зігрівав уночі та вивів на дорогу: 83-річній жительці Житомирської області, яка три дні блукала лісом, допоміг врятуватися пес Тітушка

8 July 2020, 09:12

У Романівському районі Житомирської області 83-річна бабуся провела три дні у лісі без їжі і води. Увесь цей час жінку шукали рідні, жителі навколишніх сіл та поліція. Про те, що заблукала, старенька встигла сказати телефоном своїй доньці, однак потім мобільний розрядився.

Коли усі вже майже втратили надію знайти її живою, почули гавкіт бабусиного собаки, йдеться в сюжеті ТСН від 7 липня.

Для перегляду відео клікнути на «Посмотреть на YouTube»


Сусіди бачили, як бабуся перейшла кладку за своїм городом і подалася у поле – збирати звіробій. За кілька годин, коли жінка зрозуміла, що заблукала, зателефонувала дочці.

«Побігли всі шукати», – розповіла дочка бабусі Галина Рисич.

Однак до вечора стареньку так і не знайшли. Її телефон розрядився. Селяни згуртувались і розпочали пошуки жінки.

«Я в той момент сказала: дзвоніть у поліцію, голові сільської ради, а ми швиденько збираємося – подзвонила по сусідах, і пішли в ліс», – зазначила сусідка Наталія Лукащук.

Бабусю не знайшли ні в перший, ані на другий день. На третю добу пошуків уже мало хто вірив, що жінка жива.

Разом із бабусею зник і її собака – песик на кличку Тітушка. Саме його гавкіт і почули люди на третю добу пошуків.

Бабусю знайшли усього за півтора кілометра від її хати. Вона була знесилена, але жива.

Заблукала бабуся Людмила Шатило розповіла, що втратила орієнтир, і з поля, де збирала звіробій, потрапила до лісу. У лісі їй було дуже страшно вночі, а ще дуже хотілося пити.

«Уже де була на листочках водичка, то я її смоктала з усіх листочків. А там, де я ходила, і ягід не було,але один раз знайшла жменьку чорненьких – з'їла», – розповіла Людмила Шатило.

Пані Людмила зауважила, що весь цей час поряд із нею був її Тітушка. Пес зігрівав її вночі і не відходив від своєї господині ні на крок. Саме він і вивів жінку на дорогу, де були люди.

За три дні блукань бабуся не загубила і свій мішок із зібраним звіробоєм. Вона жартує, що так довго живе, бо лікується травами. Однак запевняє, що далеко від хати тепер – ні ногою.

Нагадаємо, 4 липня 2020 року пішла в ліс по ягоди та не повернулася додому 83-річна жителька села Карвинівка Романівського району Житомирської області Людмила Шатило. Поліція оголосила жінку в розшук. Близько 15:30 год. 6 липня бабусю розшукали поблизу села Годиха.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розшук зникнення поліція Романівський район Людмила Шатило  
Матеріали по темі